Hakkımızda

Güvenli çalışma ortamlarının sağlanması ve devamlılığı açısından, proaktif yaklaşımın ne kadar önemli olduğunun çok iyi anlaşılmış olduğu bir dönemde yaşamaktayız. Sadece işyerlerinde çalışanların değil aynı zamanda işveren ve yönetim kadrosunun da yeterli güvenlik kültürüne sahip olmaları ve bu konuda gerekli iradeyi ortaya koymaları büyük önem taşımaktadır.

Şimşek OSGB 1

Firmamız Türkiye’de dış kaynak kullanımına inanan firmalara, eğitimli ve yüksek kalitede hizmet sunabilen, OSGB konularında çözüm ortağı olarak, tüm personelimizin sağlık sektöründeki en sadık, motivasyonu en yüksek ve gelişime açık olmasını sağlamak amacındayız.

Şimşek OSGB 2

Misyonumuz

Her geçen gün daha fazla istihdam alanı yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan şimşek OSGB; İnsan kaynakları yönetiminden müşteri ilişkileri yönetimine kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamaya yönelik yönetim politikası ile hareket etmektedir.

Şimşek OSGB 3

Vizyonumuz

2011 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliği sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri tek amacımız is¸ sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’ninçağˆ atlamasına bir katkıda bulunmaktır. İş kazalarının olabildiğince en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak Şimşek OSGB ailesinin en büyük hedefidir. Bizim amacımız yaptığımız işin kalitesi dâhilinde güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratarak alışkanlıkları değiştirmek. Şimşek OSGB Samsun başta olmak üzere tüm çevre illerinde üretim, hizmet ve inşaat gibi çeşitli sektörlerdeki müşterilerine hizmet vermektedir. Şimşek OSGB bünyesindeki işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları, işyeri sağlık personelleri ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Şimşek OSGB 4
Şimşek OSGB

ÇALIŞMALARIMIZ ve DEĞERLERİMİZ

ÇALIŞMALARIMIZ

İşçilerin sağlığını korumak amacı ile işçilere verilecek sağlık gözetimi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri.

FİRMAMIZ

Danışmanlarımızın ve mühendislerimizin yakın alanlardaki uzmanlıklarını aynı potada birleştirerek meydana getirmiştir.

DİNAMİĞİMİZ

Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, sürekli yenilenen ve geliştiren eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

DEĞERİMİZ

Firmamız; müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan yönetim yaklaşımı ile en iyi olma düşüncesiyle hareket etmektedir.

SORUNUZ MU VAR?